Talha Aslan Kişisel Web Sitesi: Dijital Pazarlama Uzmanınız ile Tanışın

Talha ASLAN - DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI Resmi Google Partnerliği Bilgilerime Aşağıdaki Görsele Tıklayarak Ulaşabilirsiniz, Unutmayın Gerçek Bir Google Partneri ile Çalışmak Ayrıcalıktır.

 

Merhaba Ben Talha Aslan, Dijital Pazarlama Dünyasına Hoşgeldin!

Kısaca kendimden bahsedeyim. Yıllardır web üzerine çalışmalar yürütmekteyim. Web dediğimiz zaman çok geniş bir başlığı ele almış oluyoruz. Ben bu geniş başlığın tüm dallarından beslenerek, dijital pazarlamanın hem arka planına hem de sizlerin gördüğü kısmına odaklandım. Sizlerin gördüğü kısım neler?

Sosyal Medyada Karşınıza Çıkan Birçok Reklamın Tasarısını ve Yönetimini Gerçekleştirdim

Evet, yine mi bu reklam, yeter artık dediğiniz o reklamların birçoğunda etkin görev aldım. Genellikle ajansların aracılığı ile tarafıma ulaşılırdı fakat bunun benim yetkinliklerimi kısıtladığını ve müşteri beklentisinin ajanstan bana aktarılırken problemli bir sürece dönüştüğüne tanık oldum. Bir süre sonra tamamen aracı kurumlarla çalışmayı bıraktım. Lisenin başından beri bu işlerle ilgilendiğim için çok geniş bir portfolyom ve referansım varken firma kurma kararı aldım.

Talha Aslan olarak web tasarımı, Google reklamları yönetimi ve sosyal medyadaki tüm hizmetlerimin yanı sıra seslendirme ve oyunculuk alanında da bazı etkin çalışmalarım oldu. En büyük şansımın büyüme çağımda her yıl başka şehire taşınmak olduğunu düşünüyorum. Bunu negatif değerlendirenler olabilir ama binlerce insan, yüzlerce lisan tanıdım. Yaptığınız işi okulda öğrenmek farklıdır, alaylanmak farklıdır. Birçok işletmede farklı işlerde, farklı sektörlerde çalıştım ve bunlar farklı şehirlerdeydi...

Tamam Talha Aslan' da Neden Bunları Anlatıyorsun? Dijital Pazarlamayla Ne Alakası Var?

Sizlerin genelde potansiyel hedef kitleye ulaşmaya çalışırken yaptığı testleri ben çok daha kısa sürede tamamlıyorum. Sebebi ise çok farklı insanları ve farklı coğrafyaları iyi biliyorum. Her insan farklıdır, her insanın beklentisi de farklıdır. Pazarladığınız şeyi sadece satmak sizi her zaman iyi bir satışcı yapmaz. Çünkü pazarladığınız şeyin dönemsel randı ve tutulma ihtimali zaten vardır. Herkes stress çarkı satar ama herkes stress çarkını sattığı insanları tanımaya çalışmaz. Gerçek bir pazarlamacı bir şeyleri pazarlarken bir yandan veri ve kitle bilgisi toplar, öğrenir. Sattığınız şeyler biranda satılmamaya başlarsa hüsrana uğramamak istiyorsanız önceki cümlemi bir kez daha okuyun derim. Topladığınız kitlesel veri analizlerine göre yeniden pazarlama yapabileceğiniz bir şeyler üretebilirsiniz. İşte o zaman size bir satışcı gözüyle bakabiliriz.

Şöyle toparlıyım, ben Talha Aslan olarak bir dijital pazarlamacıyım. Çok fazla sektör ve insanla iş birliği içerisindeyim. Sizin pazarlamak istediğiniz ürünü hayat tecrübeme göre kimlerin alacağını düşünüp, bu kişilerin nasıl şeylerden hoşlandığını az çok tahmin edebiliyorum. Yani pazarlayacağım şeyi kime hangi mecradan pazarlamalıyım ve bu mecranın görünümü nasıl olursa o kişi etkilenir bunu bariz kestirebiliyorum. Doğal olarak dijitale dönen Dünya' da insanlara bir ürün pazarlayacaksam, bunun web tasarımını da ben yaparım, reklam hedeflemelerini de. Sebebi, mecraya da insalara da, teknik konulara da fazlasıyla hakimim. Unutmayın dijital pazarlama da en önemli şey bütünsel yönetimdir. Sadece tekbir şey yapıp oturup hiçbir sonuç beklemeyin. Sosyal medya, Google ADS, SEO ve SEM yönetimi, fotoğraf çekimleri, basın bülteni, misyon yönetimi, reklam panoları vb. bunların hepsini birbirine bağlı yönetmek zorundasınız. Tüm bu alanlarda fazlasıyla yetkinim bundan dolayı bu yazıyı okuyorsunuz. Bütün bunları ben yapacağım için size sadece benimle istişare yapmak kalır.

Şanslıyım ki; çok gezen mi? Çok okuyan mı? İkilemine kalmıyorum, ikisini de fazlasıyla yaptım, yapıyorum. Müziğe, spora da ilgiliyim bunlarla ilgilide ürettiğim bir sürü parça, aldığım birçok madalya mevcut. Kısaca dijital pazarlama uzmanı başlığının altını hayat tecrübemle doldurup bunuda taçlandırıyım diye bu işin üniversitesini okudum. Zaten işimi yapıyordum, diplomamı da alayım dedim. Görsel İletişim Tasarımı mezunuyum, doğrudan Dijital Pazarlama alanına hizmet edecek bireyler yetiştiren bir bölümdür. Gerçekten meraklıysanız tavsiyede ederim. Ne çok şey yapmışım; bunlar çok kısa bir kısmı.

Talha Aslan Tüm Bu İşleri Tek Başına Mı Yapıyorsun?

Tabiki birbirimize güç verdiğimiz çalışma arkadaşlarım var, daima her alanda her konuya anlık müdahele de bulunuruz. Ben her konuda ne kadar yetkin olursam olayım, her zaman tek işi en iyi yapan alanında bir profesyonele danışırım. En azından neticeyi atarım bir eksiklik varsa öğrenirim yoksa eleştirmesini isterim. Bu bir web sitesi de olabilir, bir sosyal medya hesabı da, bir reklam panosu görselide... Hatta üretmiş olduğum bir şarkıda olabilir.

Özetle birçok şeyi kendim yönetiyorum ama her işin uzmanından (uzmanı olduğunu düşündüklerimden) fikir ve yardım alıyorum. Sizlerde A-Z' ye işletmenizi dijitale taşıyıp profesyonel bir kurumsal kimlik oluşturmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Bu arada PHP ve aklınıza gelen tüm adobe ürünlerine ciddi denecek oranda hakimim. Bu konuların devamını kahve içerken karşılıklı konuşmalıyız. Tekrardan ben Talha Aslan, Dijital Pazarlama Uzmanıyım, tanıştığımıza memnun oldum.

Dijital Pazarlama Uzmanı Arıyorsanız, PR & Destek, Web Tasarımı ve Profesyonel Reklam Yönetimi için Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Bana, Talha Aslan' a Ulaşabilirsiniz.

@bentalhaaslan

talha aslanin telefon numarasina dair ikondur iletisim icin

0551 160 12 99

iletisim@talhaaslan.com

talha aslanin adres ve google hesabi ikonu

Barbaros, Batı, Nida Kule, Begonya Sk. no:1, 34746 Ataşehir/İstanbul