Kurumsal Kimlik Oluşturma Konusunda Hizmet Veriyor musunuz?

Evet, markanızın dijital varlığını oluştururken eğer bir kurumsal kimliğe sahip değilseniz en büyük kısmı atlamışsınız demektir. Kurumsal kimliği olmayan firmalar dijital mecralara misyonlarını yansıtamazlar. Bundan dolayı işe ilk olarak kurumsal kimliğinizi oluşturarak başlıyoruz. Bu hizmeti verirken sizlerin tecrübelerini ve firmalarının hikayelerini dinleyerek ilerliyoruz.

E-Ticaret Konusunda A' Dan Z' Ye Tüm Hizmetleri ve Entegrasyonları Sağlıyor musunuz?

Evet, firmanızın E-Ticaret alt yapısını tamamen kuruyor; reklam yönetimini tarafımızca sağlıyoruz. Sosyal medya ve Google ADS yapısını web siteniz üzerinden dönüşüm esaslı ölçümleyerek analiz ediyoruz. Böylece reklam maliyetleriniz için tam hedefleme sağladığınız ve boşa para harcamadığınız bir yapı sağlamış oluyoruz.

Fiziksel Olarak Fotoğraf Çekimi, Prodüksiyon ve Misyon Yönetimi Adına Hizmetleriniz Mevcut mu?

Evet, firmanızı ziyaret ederek ön plan hazırlıyoruz. Eğer çekim vb. konularda ihtiyacınız olduğunu düşündüğümüz eksiklikler olursa; sizlerle paylaşarak, bu iş dalları içinde teklif sunuyoruz. Böylece tamtakır bir ilerleyişle sonuç odaklı çalışmış oluyoruz.

Influencer Marketing ve Televizyon Reklamları Gibi Farklı Mecralarda Reklam Projelendirmesi Yapıyor musunuz?

Evet, beraber çalışarak ortak proje yönetimi yaptığımız firmalar mevcut. Özellikle TV reklamları ve prodüksiyon gerektiren hizmetlerde sizlerle ekip arkadaşlarımızı önceden tanıştırıyor; tarafınıza yapılan proje sunumunda sizlerin fikirlerini alıyoruz. Influencer marketing konusunda düzenli olarak çalıştığımız her kitleye hitap eden çalışma arkadaşlarımızla markanızı daima sosyal medya da herkesin gözü önünde tutuyoruz.

Tüm Hizmetlerin Takibini Nasıl Sağlıyorsunuz? Sürekli İletişim Halinde Oluyor Muyuz?

Çalışmaya başladığımız ilk gün tarafınıza kendi hazırladığımız CRM (İş Takibi) yazılımı kuruyoruz. Bu yazılım ile yapılan her işi güncel olarak karşılıklı takip ederek. Günlük, Aylık ve Yıllık raporlamalarınızı bu yazılım üzerinden alıyorsunuz. Böylece karşılıklı olarak birbirimizin yaptığı işlere sahip çıkıyor muyuz? Bir noktada eksiklik yaşıyor muyuz? Yaşanıyorsa hangi noktada problem var anlık çözüm üretebilmek adına dinamik bir takipleşme sağlıyoruz.